در حال بارگذاری ...
 • «سامان خلیلیان» رئیس کانون تخصصی تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی

  ویژگی این جشنواره اجرای گروه ها در شهرستان های هم‌جوار است

  «سامان خلیلیان » رئیس کانون تخصصی تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی در محل اجرای نمایش های نخستین جشنواره ملی تئاتر رضوی جنوب کرمان واقع در پارک ولیعصر جیرفت حاضر شد

  به گزارش درگاه تئاتر خیابانی به نقل تئاتر کرمان، سامان خلیلیان رئیس کانون تخصصی تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی  در محل اجرای  نمایش های نخستین جشنواره ملی تئاتر رضوی جنوب کرمان واقع در پارک ولیعصر جیرفت حاضر شد. 

  سامان خلیلیان گفت : سطح برنامه ها  خوب است.  با نگاه به جدول برنامه اجرایی متوجه حضور گروه های شایسته تئاتر خیابانی ایران در این جشنواره می شویم .

  اینکه تعدادی از گروه ها در شهرستان های هم جوار به اجرا می روند ویژگی و حسن این جشنواره است و این باعث خوشحالی است تئاتر در جاهای اجرا شود که کمتر در آنجا اجراهای از این دست بود است. 
  خلیلیان اضافه کرد: وقتی چهار راهی بسته می شود و مردم اعتراضی نمیکنند و می ایستند آن نمایش را می بینند لذت بخش است . هم برای هنرمندی که اجرا می کند و از طرفی وظیفه مسئولین سنگین تر می شود برای اقبالی که مردم نشان می دهند.

   امیدواریم با این میزبانی خوب از گروه ها،  جشنواره دوم و سوم و الی اخر باشد و نام جیرفت با عنوان یکی از پایگاه های تئاتر خیابانی خصوصا تئاتر رضوی تکرار نام شود.
  مطالب مرتبط

  همزمان با افتتاح جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان

رونمایی و آغاز به کار درگاه تخصصی تئاتر خیابانی ایران
  همزمان با افتتاح جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان

  رونمایی و آغاز به کار درگاه تخصصی تئاتر خیابانی ایران

  به گزارش درگاه تخصصی تئاتر خیابانی ایران؛ همزمان با برگزاری دوازدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان درگاه تخصصی تئاتر خیابانی ایران رونمایی و فعالیت خود را جهت پوشش اخبار تئاتر خیابانی سراسر کشور ...

  |

  نظرات کاربران