در حال بارگذاری ...
 • همزمان با افتتاح جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان

  رونمایی و آغاز به کار درگاه تخصصی تئاتر خیابانی ایران

  به گزارش درگاه تخصصی تئاتر خیابانی ایران؛ همزمان با برگزاری دوازدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان درگاه تخصصی تئاتر خیابانی ایران رونمایی و فعالیت خود را جهت پوشش اخبار تئاتر خیابانی سراسر کشور آغاز می‌نماید.

  سامان خلیلیان مدیر کانون تخصصی تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی در این خصوص و بنا به ضرورت نیاز وجود درگاه جهت پوشش اخبار و رویدادهای این حوزه تخصصی از لزوم فضایی مختص به تئاتر خیابانی  و دیگر گونه‌های نمایشی خارج از صحنه خبر داد. این درگاه بنا به ضرورت و ایجاد رویکردی تخصصی برای درج اخبار ویژة‌ی این حوزه در بخش‌های مختلف رویدادهای داخلی و بین‌المللی، جشنواره‌ها، گفت‌وگو، نقد، یادداشت، مقالات،‌ برنامه‌های اجرا و گالری در دو بخش فیلم و عکس طراحی شده است.

  لذا با توجه به اینکه از این پس این فضا در راستای پوشش اخبار و اطلاعات مختص به این حوزه فعال خواهد بود، از تمامی هنرمندان این عرصه دعوت می‌گردد تا با ارائه مطالب، اخبار و مقالات علمی خود در هرچه پربارتر نمودن این درگاه مشارکت،‌ همراهی و فعالیت ویژه داشته باشند.

  همچنین سامان خلیلیان از زحمات و حمایت جناب آقای شفیعی مدیر کل هنرهای نمایشی، ابراهیم گله‌دار زاده مدیر درگاه تئاتر ایران و مسعود شامی کارشناس فنی درگاه تئاتر ایران به جهت همراهی در طراحی و راه‌اندازی این درگاه تخصصی قدردانی و سپاس گذاری نمود.
  مطالب مرتبط

  «سامان خلیلیان» رئیس کانون تخصصی تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی

ویژگی این جشنواره اجرای گروه ها در شهرستان های هم‌جوار است
  «سامان خلیلیان» رئیس کانون تخصصی تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی

  ویژگی این جشنواره اجرای گروه ها در شهرستان های هم‌جوار است

  «سامان خلیلیان » رئیس کانون تخصصی تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی در محل اجرای نمایش های نخستین جشنواره ملی تئاتر رضوی جنوب کرمان واقع در پارک ولیعصر جیرفت حاضر شد

  |

  نظرات کاربران